Careers

Кар’єра

 
Ferrero - це одна з небагатьох міжнародних компаній, якій вдалося створити і зберегти сімейний тип корпоративної культури.

Наша робота будується на принципах високого професіоналізму, довіри, чесності та поваги. Кар'єра в Ferrero - це розширення меж власних можливостей, зростання, вдосконалення і постійний рух вперед. Компанія активно інвестує в програми адаптації нових співробітників, навчання та професійний розвиток, оцінку діяльності своїх співробітників для того, щоб вони досягали ще більшого успіху і активно підтримували і розвивали бізнес Ferrero.

Ми пропонуємо широкі кар'єрні можливості співробітникам, які демонструють високі результати і успішність в роботі. У Ferrero у Вас є можливості як вертикального, так і горизонтального росту. Ваш розвиток може відбуватися як у рамках одного департаменту, так і між відділами, між регіонами України, між країнами.

Чи є Ви студентом або випускником, досвідченим фахівцем або високопрофесійним менеджером - який би напрямок діяльності Ви не вибрали - в Ferrero Ви зможете знайти можливості для самореалізації та побудови успішної кар'єри!

Перейшовши за посиланням Вакансії компанії нижче, Ви знайдете список відкритих на даний момент позицій у Компанії. Також Ви можете направити своє резюме на електронну адресу hr.ukraine@ferrero.com із зазначенням вакансії, яка Вас зацікавила. Ми обов'язково розглянемо Вашу кандидатуру!

Careers