назад

14-07-2020

FERRERO ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ПРАЦІВНИКІВ, СПОЖИВАЧІВ ТА МІСЦЕВІ ГРОМАДИ

FERRERO ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ПРАЦІВНИКІВ, СПОЖИВАЧІВ  ТА МІСЦЕВІ ГРОМАДИ

Група Ferrero зосереджена на контролі над безпрецедентною ситуацією, пов'язаною з COVID-19. Здоров'я та безпека співробітників, споживачів і місцевої громади незмінно залишається нашим пріоритетним завданням. На всіх нащих підприємствах були прийняті особливі запобіжні заходи та заходи гігієни.

На рівні Групи була сформована команда моніторингу ситуації з коронавірусом для забезпечення бездоганного дотримання всіх профілактичних і контрольних заходів. Крім того, була створена спеціальна робоча група для закупівлі засобів індивідуального захисту, яка стежить за безперебійним постачанням масок, захисних окулярів, халатів і дезінфікуючих засобів, а також за дотриманням всіх санітарно-гігієнічних вимог з метою гарантування безпеки співробітників на підприємствах та в офісах Групи Ferrero по всьому світу.


ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА З ГАРАНТІЄЮ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ТА БЕЗПЕКИ

Ми неухильно дотримуємося вимог і рекомендацій відповідних державних органів з метою гарантування безперервності нашого виробничого процесу, незмінно зберігаючи як пріоритет - здоров'я і безпеку наших співробітників.

Як особливий запобіжний засіб для наших співробітників і для місцевих громад, ми широко застосовуємо дистанційну роботу, гарантуючи при цьому бездоганне здійснення і безперервність всіх бізнес-процесів. На даний час ми організуємо етап деконфінаціі, який почався в деяких країнах, суворо дотримуючись вимог і рекомендацій місцевої влади.

Ми висловлюємо подяку всім нашим колегам, які самовіддано продовжують виробляти і поставляти нашу продукцію споживачам по всьому світу. Будучи виробником продуктів харчування, ми продовжуємо працювати з почуттям гордості й глибокої відповідальності з тим, щоб забезпечити споживачів якісними продуктами, до яких вони звикли.

НАША УЧАСТЬ У ЖИТТІ МІСЦЕВИХ ГРОМАД

Група Ferrero незмінно, ось уже понад 70 років, відчуває свою відповідальність перед місцевими громадами в усіх регіонах нашої присутності. У цій безпрецедентній і складній ситуації в якості гуманітарної допомоги ми передали медичному персоналу, дітям і потребуючим людям в багатьох країнах засоби індивідуального захисту: 10 000 пар рукавичок, 45 000 масок і 33 500 одиниць дезінфікуючих засобів для рук; також ми пожертвували понад 550 000 кг продукту, - з добрими намірами подарувати нужденним маленькі моменти радості і щастя.