назад

28-12-2020

FERRERO: ПРОЗОРІСТЬ ЛАНЦЮЖКА ПОСТАВОК ПАЛЬМОВОЇ ОЛІЇ

FERRERO: ПРОЗОРІСТЬ ЛАНЦЮЖКА ПОСТАВОК ПАЛЬМОВОЇ ОЛІЇ

Ferrero незмінно дотримується стратегії відповідального відбору та прозорості ланцюжка поставок пальмової олії, яка сертифікована RSPO як 100% сегрегована (SG) і повністю простежується до плантацій.

Ми усвідомлюємо, що в ланцюжках поставок пальмової олії присутні екологічні та соціальні проблеми. Саме тому ми активно працюємо з НПО, ключовими стейкхолдерами і постачальниками з метою забезпечення 100% екостійкого ланцюжка поставок, що виключає вирубку лісів і будь-які форми експлуатації.

Грунтуючись на підході безперервного вдосконалення нашого ланцюжка створення вартості, в разі виявлення невідповідності серед наших постачальників, ми негайно приймаємо необхідні заходи щодо виправлення ситуації. Якщо постачальник не виконує наших вимог відповідним чином, Ferrero залишає за собою право подальших дій, включаючи припинення ділових відносин

Відстеження і прозорість завжди були ключовими принципами у підході Ferrero до закупівель екостійкого пальмового масла; починаючи з 2018 року ми раз у шість місяців публікуємо список заводів, які поставляють нашу пальмову олію.

Нижче опубліковані актуальні списки маслозаводів, з яких поставляється пальмова олія, що використовується в продукції Ferrero, а також в продукції придбаних компаній:

  • пальмова олія, що використовується в продукції Ferrero, за виключенням продуктів придбаних брендів (100% сировина сертифікована RSPO SG);
  • пальмова олія, що використовується в продуктах придбаних брендів Thorntons, FannieMay, а також брендів, які були частиною шоколадного бізнесу Nestle в Сполучених Штатах (Nestle's chocolate business in the United States) і в яких на даний час використовується в основному звичайна пальмова олія.
В даний час ми працюємо над тим, щоб поширити наше зобов'язання по закупівлі тільки екостійкого пальмового масла, на 100% сертифікованого RSPO як SG, - також і на продукти придбаних брендів, які увійшли в асортимент Ferrero протягом останніх кількох років.

В цілому для виробництва своїх продуктів, включаючи продукти вищевказаних придбаних брендів, в період з січня по червень 2020 року Група Ferrero закупила 99,2% сертифікованого RSPO SG пальмового масла і 0,80% звичайного пальмового масла, при цьому 99,7% закупленого пальмового масла простежується до рівня плантацій. Список країн, що поставляли нам пальмову олію в цей період, наведений нижче:

Обсяг - Країни%
Бразилія - 0,82%
Колумбія - 1.02%
Коста-Ріка - 0,85%
Гватемала - 4,11%
Гондурас - 1,70%
Індонезія - 11,82%
Малайзія - 79,33%
Папуа-Нова Гвінея - 0,35%

З повними списками маслозаводів можна ознайомитися за посиланнями нижче:
Повний список маслозаводів Ferrero, не включаючи придбаних продуктів (Full List of Palm Oil Mills - Ferrero not including acquired products)
Повний список маслозаводів, включаючи продукцію придбаних Ferrero брендів (Full List of Palm Oil Mills - Ferrero’s acquired products)