назад

08-02-2021

ГРУПА FERRERO КУПУЄ EAT NATURAL

ГРУПА FERRERO КУПУЄ EAT NATURAL

ЛЮКСЕМБУРГ - 17 грудня 2020 г. - Група Ferrero, один з лідерів світового кондитерського ринку, повідомила сьогодні про укладення фінальної угоди щодо придбання компанії EatNatural, виробника високоякісних зернових батончиків, смажених мюслі і граноли.

Група Ferrero має намір зберегти і надалі послідовно зміцнювати автентичність бренду EatNatural, сприяючи розвитку дистрибуції, виходу на нові ринки і відкриття нових можливостей для розвитку в цих продуктових категоріях.

В рамках угоди Група Ferrero отримає виробничі потужності компанії в Холстеді (Великобританія); Ferrero має намір зберегти чинне керівництво і співробітників, що працюють на даному підприємстві.

«Придбання EatNatural - відмінне стратегічне рішення для Групи Ferrero, оскільки ми продовжуємо розширювати нашу присутність на світовому ринку в сегменті продуктів здорового харчування», - підкреслив Джованні Ферреро (Giovanni Ferrero), Голова правління Групи Ferrero. EatNatural - це сімейна компанія, яка розділяє наші цінності і, як і ми, проявляє велику турботу про споживачів, навколишнє середовище та суспільство, в якому ми живемо і працюємо. Я з нетерпінням чекаю можливості вітати наших нових колег в Групі Ferrero».

«Ми раді приєднатися до Групи Ferrero», - підтвердив співзасновник EatNatural Правіну Віджх (PraveenVijh). «Ferrero - чудова компанія, і для нас велика честь стати частиною її сім'ї. Нас пов'язують спільні етичні цінності, і наші компанії прагнуть зробити більш здорове харчування доступним для всіх. Ми так само, як і Ferrero, дотримуємося принципів відповідального відбору інгредієнтів, приділяємо велику увагу смаковим характеристикам продуктів і підходам до сторітеллінгу. Ми з нетерпінням чекаємо початкового етапу в нашій роботі».

Лапо Чівілетті, Генеральний директор Групи Ferrero зазначив: «Завдяки цій угоді наша компанія розширить своє портфоліо асортиментом популярних натуральних продуктів, що займають міцні позиції на ринку в сегменті здорового харчування. Це дозволить нам забезпечити нашу присутність в даному сегменті, дотримуючись сучасних тенденцій і мінливих уподобань споживачів. Ми з великим нетерпінням чекаємо початку співпраці з командою EatNatural, щоб далі вже разом розвивати бізнес».

Завершення угоди, що здійснюється відповідно до звичайних процедур і узгоджень з регулюючими органами, очікується в найближчі місяці.

Юридичним і фінансовим консультантом Ferrero в даній угоді виступила компанія DavisPolk & Wardwell LLP.

Про компанію Ferrero

У 2021 році Група Ferrero відзначить своє 75-річчя. Заснована в 1946 році в місті Альба (регіон П'ємонт, Італія), Ferrero пройшла великий шлях від сімейного підприємства до глобальної компанії. Сьогодні Група Ferrero є одним з лідерів світового ринку пакованих кондитерських продуктів із консолідованим обігом 11,4 млрд євро, має 31 виробниче підприємство по всьому світу. Понад 35 тисяч співробітників працюють в компаніях Групи в 55 країнах.

Продукція Ferrero продається більш ніж в 170 країнах. 20 жовтня 2020 року Група Ferrero, світовий лідер на ринку солодких пакованих продуктів, опублікувала 11-й звіт про сталий розвиток (11thSustainabilityReport) як підтвердження своєї прихильності стратегії сталого розвитку - CarefortheBetter. У звіті Ferrero представлені нові амбітні цілі щодо скорочення вуглецевого сліду до 2030 року, а також огляд цілей і досягнень компанії в галузі сталого розвитку.

20 січня 2020 року Світовий фонд дикої природи (WWF) опублікував рейтинг гравців індустрії пальмової олії за 2020 рік WWF - International PalmOilScorecard 2020 року, в якому Група Ferrero займає 1-е місце серед 173 транснаціональних компаній. За оцінкою WWF, Ferrero стала лідером серед найбільших світових компаній роздрібної торгівлі, виробників споживчих товарів і підприємств харчової галузі. Особливу цінність представляють зусилля Ferrero по боротьбі проти вирубки тропічних лісів, а також прозорість її ланцюжка поставок. http://palmoilscorecard.panda.org/file/WWF_Palm_Oil_Scorecard_2020.pdf

Вже майже двадцять п'ять років діяльність компанії міцно пов'язана з Росією. На російський ринок Група Ferrero вийшла в 1995 році. За роки присутності в Росії Ferrero успішно пройшла всі щаблі розвитку від невеликого представництва до великої компанії з розвиненою дистриб'юторською мережею і власним виробництвом у Володимирській області. На даний момент на російському ринку представлені всі основні бренди Ferrero.

Про компанію EatNatural

Компанія EatNatural була заснована 23 роки тому двома друзями Притом Гревалем і Правіном Віджхом і з часом стала відомим виробником продуктів для здорового харчування.

У своїх продуктах компанія ніколи не використовувала консервантів або інгредієнтів, за винятком тих, які зазвичай використовуються в домашньому господарстві. Продукцію як і раніше роблять традиційним способом, невеликими партіями і в основному вручну.

Сьогодні в Makery (в «лабораторії») в Холстеді (графство Ессекс, Великобританія) працює понад 300 осіб, які виробляють фруктово-горіхові і зернові батончики. EatNatural - провідний бренд у Великобританії, який представлений у всіх великих британських супермаркетах, магазинах здорового харчування, магазинчиках біля будинку і на АЗС.

Оригінальна ідея EatNatural залишається незмінною і до цього дня: смачні і корисні продукти, зроблені вручну.

Контакти для ЗМІ

Марина Татарська, директор з корпоративних комунікацій «Ферреро Руссия» marina.tatarskaya@ferrero.com