назад

01-06-2021

ПОВ'ЯЗАНА З FERRERO КОМПАНІЯ ПРИДБАЄ BURTON'S BISCUIT COMPANY

ПОВ'ЯЗАНА З FERRERO КОМПАНІЯ ПРИДБАЄ BURTON'S BISCUIT COMPANY

Пов'язана з Ferrero компанія оголосила про угоду з придбання бізнесу Burton's Biscuit Company, що належить незалежній організації Ontario Teachers 'Pension Plan Board (Канада).

Сьогодні пов'язана з Ferrero компанія оголосила про укладення фінальної угоди з придбання Burton's Biscuit Company («Burton's») у незалежній організації Ontario Teachers 'Pension Plan Board («Ontario Teachers»).

У компанії Burton's працюють близько 2000 чоловік на шести виробничих підприємствах у Великобританії, річний оборот яких за останні 12 місяців перевищив 275 млн. фунтів стерлінгів. Burton's виробляє такі популярні у Великобританії бренди печива, як Maryland Cookies, Jammie Dodgers, Wagon Wheels, Paterson's і Thomas Fudge's. Ця компанія, історія якої на британському ринку печива почалася ще в 1935 році, володіє сильними традиціями і високою впізнаваністю серед споживачів.

В рамках цієї угоди пов'язана з Ferrero компанія набуває шість виробничих об'єктів в Сполученому Королівстві, які розташовані в Блекпулі, Дорсеті, Единбурзі, Лівінгстоні, Ллантарнаме і на острові Арран.
Завдяки цьому придбанню пов'язана з Ferrero компанія планує розширити свій асортимент у сегменті солодкого печива, на додаток до попередніх придбань Biscuits Delacre, Kelsen Group і Fox's.

У 2013 році Ontario Teachers придбала Burton's і зміцнила позиції його бізнесу за рахунок постійних інвестицій в розвиток власних брендів, співробітництво з виробниками глобальних брендів і виробництво приватних марок для роздрібних партнерів, а також завдяки іншим власним ініціативам.

Юридичними та фінансовими консультантами пов'язаної з Ferrero компанії в даній угоді виступили компанії Davis Polk & Wardwell, LMS Legal LLP (консультанти з конкурентного права) і Houlihan Lokey.

Юридичними та фінансовими консультантами Ontario Teachers 'виступили компанії Kirkland & Ellis і Stamford Partners.

Завершення заключення угоди, що здійснюється відповідно до звичайних процедур і узгодженнями з регулюючими органами, очікується в найближчі місяці.

Інформація про пов'язану з Ferrero компанію
CTH - це бельгійська холдингова компанія, пов'язана з Групою Ferrero.
Група Ferrero і пов'язані з нею компанії займають третє місце на світовому ринку шоколадних кондитерських виробів і друге - на ринку солодкого печива.

Інформація про Ontario Teachers'
Ontario Teachers' Pension Plan Board є керуючою компанією найбільшої в Канаді пенсійної програми для вчителів з власним капіталом у розмірі 221,2 млрд. канадських доларів (дані станом на 31 грудня 2020 г.). Компанія володіє широким міжнародним портфелем активів, близько 80% якого знаходиться в її внутрішньому управлінні; з моменту заснування програми в 1990 році компанія щорічно отримує чистий прибуток в розмірі 9,6%. Ontario Teachers - це незалежна організація зі штаб-квартирою в Торонто. Офіси компанії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні розташовані в Гонконгу та Сінгапурі, а офіс регіону «Європа, Близький Схід і Африка» - в Лондоні. Програма з визначеною виплатою фінансується, інвестує і управляє пенсійними накопиченнями 331 000 працюючих і тих, що вийшли на пенсію вчителів провінції Онтаріо.
Додаткова інформація: otpp.com; Twitter @OtppInfo.

Інформація про Burton's Biscuit Group
Burton's Biscuit Group - провідний виробник печива в Великобританії, який поставляє печиво як дорогих високоякісних брендів, так і приватних марок роздрібних мереж. Компанія є власником і виробником таких відомих брендів печива, як Maryland, Jammie Dodgers і Wagon Wheels, а також виробляє печиво для великих роздрібних мереж і світових брендів.
Штаб-квартира Burton's знаходиться в Сент-Олбансі (Великобританія), а виробничі підприємства Burton's, на яких працює близько 2000 осіб, знаходяться в Блекпулі (Англія), Единбурзі (Шотландія), Ллантарнаме (Уельс), Лівінгстоні (Шотландія), Дорсеті (графство в Англії), і на острові Арран (Шотландія).