назад

28-09-2021

Kinder Joy of moving – граємо та зростаємо! Міжнародна ініціатива від Ferrero

Kinder Joy of moving – граємо та зростаємо! Міжнародна ініціатива від Ferrero

Неймовірне свято тенісу, радості руху, дружби та родинної підтримки відбулося 19 вересня у Києві.

Юні спортсмени-тенісисти приїхали до столиці з усіх куточків України на Національний відбірковий турнір Kinder Joy of moving Tennis Trophy Ukraine 2021.

Цей турнір є частиною масштабного міжнародного проекту Kinder Joy of moving, що пропагує активний спосіб життя, радість руху, дружбу та родинні цінності. Україна вже третій рік підтримує цю прекрасну ініціативу разом з 13-ма країнами Європи. Національним організатором виступає компанія Старттеніс за сприяння Федерації тенісу України.

Знайомство з учасниками турніру відбувалося протягом цілого року: за цей час регулярно проводились відбіркові тенісні ігри для дітей до 10 - 12 років. В результаті учасники, які стали призерами, отримали право зібратися разом, щоб відсвяткувати приналежність до великої спільноти Kinder Joy of moving. В рамках свята було організовано фінальну гру, в ході якої діти мали можливість знайти нових друзів та весело провести час зі своїми рідними.

Минулі змагання допомогли сформувати суперкоманду, яка представлятиме Україну на підсумковому турнірі Kinder Joy of moving Tennis Trophy в Тенісній академії Рафаеля Надаля в Іспанії. Подорож в Академію Надаля на Майорку - це справжня мрія кожного юного тенісиста і вже за кілька місяців вона стане реальністю для призерів міжнародного турніру.

Вітаємо команду України 2021 - Марія Шибанова, Анастасія Співак, Єгор Романюта, Єгор Нікіфоров!

Девіз цьогорічного турніру «MORE THAN А TROPHY» – більше, ніж трофей! Це дійсно яскраві емоції та неймовірні враження, класні нові та старі друзі, які такі ж активні як ти – зростають і радіють разом, веселяться зі своїми родинами та здобувають важливий досвід чесної гри.

Про проект Kinder Joy of moving Tennis Trophy

Проект Kinder Joy of moving Tennis Trophy стартував у 2006 році в Італії завдяки співпраці колишньої тенісистки Ріти Гранде та Kinder Joy of moving. У 2017 році проект став міжнародним і зібрав велику кількість прихильників активного способу життя. З того часу потужна спільнота однодумців у різних країнах надихає підростаюче покоління бути рухливими та отримувати від цього задоволення, долучати до своїх активностей батьків та друзів, разом веселитися та радіти життю.

Kinder® радо підтримує веселий розвиток наших дітлахів через проект соціальної відповідальності Kinder Joy of moving. Це дуже цінно – мати можливість спостерігати за розвитком дітей у русі, прищеплювати любов до спорту та ігор, проводити чудові миті з друзями та рідними.

Активні діти сьогодні – це активні дорослі в майбутньому! А позитивний приклад – це велика сила, тому амбасадорами турнірів Kinder Joy of moving Tennis Trophy є видатні спортсмени. Цього року юних тенісистів в Іспанії надихатиме та підтримуватиме кумир Жо-Вільфрід Цонга, а в Україні послом турніру став Андрій Медвєдєв.