Березень 2018
21.03.2018


Ferrero підтримує вимоги Greenpeace щодо повної прозорості ланцюгу поставок пальмової олії

Ferrero підтримує вимоги Greenpeace щодо повної прозорості ланцюгу поставок пальмової олії
Компанія Ferrero вкотре підтверджує свої зобов’язання, спрямовані на зупинення знищення лісів і експлуатації в рамках ланцюга поставок пальмової олії. Для досягнення цієї мети Ferrerо активно співпрацює з усіма зацікавленими сторонами, зокрема громадськими організаціями та постачальниками.

Ferrero повністю підтримує вимоги Greenpeace щодо подальшого підвищення прозорості ланцюгу поставок і згідна з тим, що прозорість є важливою складовою принципу екостійкої та корпоративної відповідальності. Компанія Ferrero також погодила з Greenpeace публікацію на сайтах компанії, до 15 травня 2018 року, повного переліку своїх постачальників, що дасть змогу для проведення додаткових перевірок і оприлюднення отриманої інформації.

Ferrero визнає важливість ініціативи, суть якої була сформульована Greenpeace у звіті «Момент істини» (Moment of Truth), та твердо має намір продемонструвати свою абсолютну відданість ідеї прозорості.

Компанія Ferrero рада повідомити, що вже зараз, завдяки допомозі своїх постачальників, вона готова опублікувати на своєму сайті повний перелік фабрик-постачальників – та зробить це задовго до узгодженого строку, що був назначений на 15 травня.

Крім того, як вже відзначалося на сайті компанії, Ferrero буде оновлювати цей перелік кожні півроку, а також звітувати про своє просування в сфері екостійкого розвитку.

«Прозорість – перший ключовий крок в напрямку перетворення галузі. Ми впевнені, що в довгостроковій перспективі для сприятливого впливу на сектор виробництва пальмової олії необхідний комплексний підхід і застосування заходів на виконавчому рівні, чому ми й будемо всіляко сприяти», – заявив директор з виробничих питань Групи Ferrero пан
Альдо Ува (Aldo Uva).
  • Print
АРХІВ НОВИН
2018
СІЧЕНЬ
ЛЮТИЙ
БЕРЕЗЕНЬ
КВІТЕНЬ
ТРАВЕНЬ
ЧЕРВЕНЬ
 
ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
ЖОВТЕНЬ
ЛИСТОПАД
ГРУДЕНЬ
Ferrero підтримує вимоги Greenpeace щодо повної прозорості ланцюгу поставок пальмової олії
Ferrero RSS