Квітень 2017
06.04.2017


Ferrero приєдналась до спільної ініціативи, спрямованої на припинення вирубки лісів в країнах-постачальниках какао

Ferrero приєдналась до спільної ініціативи, спрямованої на припинення вирубки лісів в країнах-постачальниках какао
Люксембург, 22 березня 2017 р. – Група Ferrero разом із 11 іншими провідними світовими виробниками какао та шоколаду підписала спільну заяву, покликану покласти край вирубуванню та деградації лісів в країнах, що входять до глобального ланцюга поставок какао, в первую чергу в Кот-д’Івуарі та Гані.

«Ferrero вважає, що вирішення такої глобальної проблеми, як вирубування лісів, вимагає спільних зусиль та відповідальності, – заявив Альдо Ува (Aldo Uva), пан Альдо Ува (Aldo Uva), директор з виробничих питань і управління стратегічними підрозділами Групи Ferrero. – У вересні 2014 року Ferrero підписала Нью-Йоркську декларацію про ліси, прийняту на Кліматичному саміті ООН. Тепер, заявивши про колективні наміри покласти край вирубуванню та виродження лісів в країнах, що входять до глобальної системи поставок какао, ми зробили ще один крок до припинення вирубування лісів в країнах-учасницях наших ключових ланцюгів поставок».

Цю угоду було підписано 16 березня 2017 року в рамках зустрічі Його Величності Принца Уельського з представниками компаній, що включені до глобальних мереж поставок какао. Ця зустріч була організована World Cocoa Foundation, WCF (Всесвітнім фондом какао), організацією IDH-the Sustainable Trade Initiative («Ініціатива в області сталої торгівлі») та рухом International Sustainability Unit (Міжнародна група зі сталого розвитку), заснованим принцом Чарльзом. Це перший спільний документ з даної теми, прийнятий ключовими учасниками глобальної системи поставок какао.
Його мета полягає в розробці комплексу ефективних заходів, спрямованих на припинення вирубування та деградації лісів, зокрема збільшення інвестицій в екологічне стале управління ландшафтом; більш активні спільні зусилля з охорони та відновлення лісів на територіях, де вирощують какао; а також істотні капіталовкладення в програми, що стимулюють збільшення продуктивності на невеликих фермах, що зайняті у виробництві какао. Кот-д’Івуар і Гана є провідними світовими виробниками какао, і чимало спостерігачів вказують на те, що саме виробництво какао є головною причиною вирубки лісів в цих країнах.


КОНТАКТИ для ЗМІ:

Маріна Татарская,
E-mail: Marina.Tatarskaya@ferrero.com
  • Print
АРХІВ НОВИН
2017
СІЧЕНЬ
ЛЮТИЙ
БЕРЕЗЕНЬ
КВІТЕНЬ
ТРАВЕНЬ
ЧЕРВЕНЬ
 
ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
ЖОВТЕНЬ
ЛИСТОПАД
ГРУДЕНЬ
Ferrero приєдналась до спільної ініціативи, спрямованої на припинення вирубки лісів в країнах-постачальниках какао
Ferrero RSS