Березень 2018
30.03.2018


Компанія Ferrero нагороджена премією FAIRTRADE AWARD 2018

Компанія Ferrero нагороджена премією FAIRTRADE AWARD 2018
Минулого тижня в Берліні компанія Ferrero була нагороджена премією Fairtrade Award 2018 в категорії «Виробники» за підтримку Fairtrade Cocoa Program (Програми справедливої торгівлі какао) та довготривале партнерство з Fairtrade і кооперативною спілкою ECOOKIM.

«Від імені Ferrero Germany ми заявляємо, що наша компанія враховує та цінує очікування наших клієнтів і споживачів щодо етичного аспекту якості сировини, що використовується нами. Тому ми повністю поділяємо концепцію Fairtrade. Завдяки такій співпраці Ferrero прагне покращити умови життя фермерів, які займаються вирощуванням какао, і пропонує можливості для їхнього подальшого розвитку. Разом із тим, ми наближаємося до виконання нашого зобов’язання до 2020 року повністю перейти на виробництво продукції Ferrero з 100% екостійкого какао», – повідомили генеральні директори Ferrero Germany Карло Вассалло (який також є спікером Ради директорів) та Штефан Нісснер.

«Отримати таку нагороду – велика честь. Досягнути цього ми змогли завдяки активній співпраці з нашими партнерами Fairtrade та ECOOKIM. Ця нагорода слугує важливим доказом того, що ми поділяємо підходи та пріоритети наших ключових стейкхолдерів», – заявив директор із виробничих питань Групи Ferrero Альдо Ува.

Співпраця Ferrero з цими організаціями розпочалася в 2014 році; це партнерство спрямоване на покращення умов життя фермерів, які вирощують какао-боби, а також їх громад на узбережжі Кот-д'Івуару. В рамках співпраці основна увага приділяється розвитку сільськогосподарських практик з вирощування какао та підтримки місцевої громади, можливостям самоконтролю, соціальному та сталому розвитку, а також посиленню прозорості та довготривалості партнерських відносин.

Група Ferrero

В 2016 році Група Ferrero відсвяткувала своє 70-річчя. За цей час компанія подолала великий шлях - починаючи з маленького виробництва в центрі Альби, міста на півночі Італії, яке стало відправною точкою історії її успіху на глобальному рівні.

За результатами опитування Reputation Institute 2017 компанія Ferrero посіла перше місце серед італійських компаній, включених у світовий рейтинг компаній із найвищою репутацією Global RepTrak® 100. В цьому році Ferrero знову стала кращою продовольчою компанією та піднялася на один щабель вверх в загальному світовому рейтингу компаній, посівши 17-е місце з результатом 75,45 бали.

Сьогодні Група Ferrero є одним із лідерів світового ринку кондитерської галузі з консолідованим оборотом 10,3 млрд євро, володіє 23 виробничими підприємствами по всьому світу, а також 6 сільськогосподарськими підприємствами. Понад 40 тисяч співробітників працюють в компаніях Групи в 55 країнах. Продукція Ferrero продається в більш ніж 170 країнах.

На український ринок Група Ferrero вийшла в 1996 році. За роки присутності в Україні Ferrero успішно пройшла всі рівні розвитку від невеликого представництва до комерційної компанії з розвиненою дистриб’юторською мережею. На даний момент на українському ринку представлені всі основні бренди Ferrero.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

Маріна Татарская,
Директор у зв’язках з громадськістю
E-mail: Marina.Tatarskaya@ferrero.com
  • Print
АРХІВ НОВИН
2018
СІЧЕНЬ
ЛЮТИЙ
БЕРЕЗЕНЬ
КВІТЕНЬ
ТРАВЕНЬ
ЧЕРВЕНЬ
 
ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
ЖОВТЕНЬ
ЛИСТОПАД
ГРУДЕНЬ
Компанія Ferrero нагороджена премією FAIRTRADE AWARD 2018
Ferrero RSS