Nutrition

ХАРЧУВАННЯ

 
Ferrero завжди з великою відповідальністю ставилася до всього, що пов’язано зі споживанням її продукції.
Про це свідчить, передусім, розмір порцій, які розробляються з урахуванням різноманітних вимог щодо поживної (харчової) цінності.
Як доповнення до зазначеної основної характеристики можна сказати, що, підтримуючи право кожного споживача на вільний вибір, Ferrero завжди у своїх рекламних комунікаціях прагне звертатися безпосередньо до матерів. Ми вважаємо, що довіра до нашої продукції з боку батьків склалася завдяки високим стандартам і якості продукції Ferrero, які ми забезпечуємо впродовж багатьох років. Важливим фактором підтримання цієї довіри та високої оцінки батьків є порційність наших продуктів, що відповідає певному віку та певному рівню фізичної активності, завдяки чому батьки можуть надати своїм дітям належний об’єм харчування та енергії.
Саме з цієї причини ми вважаємо – і це підтверджують всі останні дослідження поживної (харчової) цінності продуктів, – що надзвичайно важливо дотримуватися режиму харчування протягом дня. Наша продукція допомогає досягти необхідного поживного балансу, завдяки кальцію, що міститься в молоці, а також іншим поживним речовинам, що необхідні для росту. Вони містяться в нашій продукції й зберігають свої властивості завдяки м’яким технологіям обробки.