Ferrero History

ІСТОРІЯ FERRERO

 
У процесі розвитку Групи Ferrero її головним лідером став Мікеле Ферреро (Мichele Ferrero). Сповнений бажанням створювати нові продукти, у яких втілювалися б ультрасучасні ідеї, він здійснив революцію у звичках харчування мільйонів споживачів.
Завдяки послідовному та плідному партнерству зі своєю дружиною Марією Франка (Maria Franca), він став першим італійським виробником після Другої світової війни – першим, хто зміг створити власну кондитерську індустрію та відкрити свої представництва за кордоном, що зробило Ferrero по-справжньому міжнародною компанією.
Але повернемося назад, в далекі 40-і роки ХХ століття, до самих витоків цього гучного успіху, тобто в ті роки, коли батьки Мікеле (Michele), П’єра (Piera) та П’єтро (Pietro) змогли перетворити на фабрику звичайнісінький кондитерський магазин.
Ці перші сміливі кроки стали можливі завдяки продукції, яку «винайшов» П’єтро Ферреро та його син Мікеле, на той час ще зовсім молодий чоловік. Ще одним ключем до успіху стала ефективна мережа продажів, організована братом П’єтро – Джованні (Giovanni). П’єтро Ферреро (Pietro Ferrero) помер у 1949 році.
Наразі історія Ferrero продовжується уже в третьому поколінні. П’єтро та Джованні Ферреро, сини Мікеле та Марії Франки, спільно очолюють Групу протягом 10 років. В квітні 2011 року П’єтро Ферреро (Pietro Ferrero) трагічно загинув в ПАР, де він перебував із гуманітарною місією. П’єтро був її ідейним наставником і сам безпосередньо керував процесом оновлення «Соціальних підприємств» Ferrero.
Сьогодні Джованні Ферреро (Giovanni Ferrero) продовжує успішно керувати Компанією, ставлячи перед собою ще більш високі цілі та пітримуючи позитивний настрій і мотивацію, – як це раніше робили його батьки та старший брат. Сьогодні, як і раніше, діяльність Компанії базується на міцних сімейних цінностях.
Історія Ferrero – це історія не лише про бренди, фінансові показники та зростання міжнародної компанії, – це історія про прекрасну й вольову сім’ю з П’ємонта, яка спрямовує свої ресурси на постійний розвиток Компанії під гаслом Фонду Ferrero: «Працювати, створювати, дарувати».

Ferrero History