Ключові дані

Зростання Групи у 2019/2020

ГЛОБАЛЬНІ ДОСЯГНЕННЯ

Група компаній Ferrero затвердила консолідовану фінансову звітність за станом на 31 серпня 2020 року із обігом 12,3 млрд євро. Ferrero International S.A., холдингова компанія Групи Ferrero, затвердила свою консолідовану фінансову звітність за минулий фінансовий рік.

За даними на 31 серпня 2020 року Група Ferrero включає в себе 105 компанії і 31 виробниче підприємство. Продукція Ferrero реалізується більш ніж в 170 країнах світу - безпосередньо або через авторизованих дистриб'юторів. Незважаючи на складну ситуацію на світовому ринку, Група Ferrero успішно адаптувалася до нових викликів, пов'язаних з пандемією Covid-19. Приділяючи пріоритетну увагу питанням здоров'я та безпеки споживачів і співробітників, Група Ferrero продемонструвала гнучкість і стійкість, забезпечила безперервність виробничої діяльності та безперебійну доставку своєї продукції.

Група, на чолі якої стоять Голова правління Джованні Ферреро і Генеральний директор Лапо Чівілетті, завершила фінансовий рік з консолідованим обігом 12,3 млрд євро, що на 7,8% більше у порівнянні з попереднім звітним періодом (11,4 млрд євро). Обсяг продажів готової продукції зріс майже на 6% в основному за рахунок ринків Німеччини, Франції та США.

ХОРОШІ ПРОДУКТИ, ХОРОШІ РЕЗУЛЬТАТИ

Група Ferrero домоглася збільшення обсягу продажів готової продукції, про що свідчать такі показники: зростання обсягу продажів у США та ринках Західної Європи, включаючи Німеччину, Францію та Італію; зростання обсягу продажів глобальних брендів, таких як Nutella®, Kinder Bueno® і охолоджених продуктів; запуск нових продуктів, включаючи Nutella Biscuits ® в Італії; повна інтеграція в консолідовану звітність продуктів бренду Keebler® - після його придбання у компанії Kellogg в кінці 2018/2019 фінансового року.

Органічне зростання компанії (без урахування впливу придбаного бізнесу попереднього звітного періоду) становило 1,5% за поточними обмінними курсами.

Середня чисельність персоналу Групи в 2019/2020 фінансовому році склала 34 121 людини, що перевищує показник 2018/2019 року (33 003 осіб). Станом на 31 серпня 2020 року в штаті компанії значилося 37 121 співробітника (роком раніше, на 31 серпня 2019 року, чисельність персоналу становила 36 372 співробітників).

ВДОСКОНАЛЕННЯ І РІСТ

Протягом цього періоду Група Ferrero продовжувала активно розвиватися в наступних областях: збільшення інвестиції в глобальні бренди; нарощування масштабів власних науково-дослідних проектів; подальші інвестиції у розвиток своєї виробничої діяльності. Група продовжила свою стратегію технологічного розвитку за рахунок розширення виробничих потужностей. Загальний обсяг капіталовкладень в цій сфері склав 619 млн євро. Найбільша частина від загального обсягу капіталовкладень припала на власні виробничі майданчики та обладнання (534 млн євро) в Італії, Німеччині, США та Польщі.

Ці інвестиції демонструють сталий розвиток Групи з метою подальшого підвищення якості, свіжості і безпеки її продукції, а також підвищення її конкурентоспроможності та мінімізації впливу на навколишнє середовище, що є пріоритетом для Групи Ferrero.