назад

23-04-2021

Ferrero на шляху до закупівель 100% зеленої електроенергії для всіх своїх підприємств

Ferrero на шляху до закупівель 100% зеленої електроенергії  для всіх своїх підприємств

Ferrero продовжує інвестувати в зелену електроенергію для своїх підприємств

У контексті такої важливої дати, як Міжнародний день Землі, ми з гордістю повідомляємо про значний прогрес, досягнутий в ході реалізації програми по скороченню всіх викидів і зниженню впливу нашої виробничої діяльності на навколишнє середовище. На сьогоднішній день вже 18 підприємств Ferrero закуповують тільки відновлювану електроенергію, що становить близько 80% від всієї електроенергії, що закуповується нами для наших фабрик по всьому світу.

Починаючи з 2018 року підприємства Ferrero в Європі, Великобританії та Канаді використовують зелену електроенергію. За останні місяці цей важливий рубіж був досягнутий ще на п'яти фабриках компанії: в Посос де Кальдас (Бразилія), у Владимирі (Росія), в Блюмінгтоні (США), у Франклін-Парку (США) і в Манісі (Туреччина).

Це важливий крок на шляху до досягнення кліматичної цілі Ferrero - до 2030 року скоротити викиди від власної виробничої діяльності на 50%.

"Ми, як глобальний бізнес, з великою відповідальністю підходимо до вирішення цього важливого кліматичного завдання - зниження нашого впливу на навколишнє середовище протягом всього ланцюжка створення вартості. Досягнуті результати нас дуже надихають, і я б хотів подякувати всім нашим співробітникам, які займаються цим питанням з повною залученістю і самовіддачею. Протягом десятиліть Ferrero піклується про збереження клімату Землі, для нас це завдання є пріоритетним, і ми продовжимо нашу системну роботу, спрямовану на боротьбу зі зміною клімату", - зазначив Маріо Абреу, Chief Sustainability Officer Групи Ferrero.

У жовтні 2020 року Група Ferrero оголосила про свою мету до 2030 року скоротити вдвічі всі викиди від своєї виробничої діяльності, а також скоротити викиди СО2 на 43% на кожну тонну виробленої продукції.

Для досягнення цієї мети ми будемо і далі здійснювати заходи щодо підвищення ефективності для зниження наших енергетичних потреб, вивчати можливості придбання електроенергії з відновлюваних джерел і спільно з нашими постачальниками протягом усіх ланцюжків поставок знаходити рішення для зменшення вуглецевої інтенсивності. Кліматичні цілі Ferrero були схвалені Ініціативою Science Based Targets.

Ми продовжимо інформувати громадськість про наші дії і досягнуті результати в щорічному звіті Ferrero про сталий розвиток: www.ferrerosustainability.com