СТРАТЕГІЯ, ЗАСНОВАНА НА ДІЇ

З урахуванням міцного фундаменту, закладеного в минулому, Кодекс етики Ferrero підтверджує, що в основі наших рішень і дій лежать наші цінності.

Мета Кодексу етики - звести до мінімуму будь-яку невизначеність, пов'язану з поведінкою, а також забезпечити розуміння наших основоположних цінностей кожним співробітником Ferrero.

Сьогодні, як ніколи, важливо підтвердити наше етичне бачення і чітко заявити про свої принципи, цінності та відповідальності. Ці принципи керують нашою поведінкою у відносинах з ринком, перш за все зі споживачами, місцевими громадами, з людьми, які працюють з нами, а також з усіма зацікавленими особами, залученими в діяльність компанії.

ВИБУДОВУЮЧИ ПАРАДИГМУ МАЙБУТНЬОГО

Лише завдяки об'єднаним зусиллям і залученості ми можемо забезпечити надійне майбутнє нашої компанії. Необхідно працювати злагоджено і постійно ставити один одному і самим собі нові завдання.

Всі ті, хто інвестує свій час, знання і готовий ділитися своїми ідеями, - всі вони заслуговують на визнання, і саме для них ми сьогодні підтверджуємо наші принципи і цінності, які є гарантами нашого успіху.

Групі Ferrero, яка настільки стрімко розвивається на світовому рівні, зараз необхідно зберігати рівновагу в рішенні протиріч, властивих періоду активного росту, а саме: свобода і правила, творчість і відповідальність, окремі ініціативи і колективний захист.

В даному контексті Кодекс етики являє собою можливість не тільки закріпити досягнуті високі стандарти, а й створити керівні принципи, свого роду "компас", який би регулював складності в нашій внутрішній і зовнішній поведінці в майбутньому.

FERRERO INTEGRITY HELPLINE

Ferrero Integrity Helpline (далі Лінія) призначена для прийому повідомлень, що стосуються дотримання Кодексу етики і/або Кодексу ділової поведінки. Лінія працює на умовах конфіденційності 24 години на добу, 365 днів у році і доступна на 43-х мовах. Лінія управляється компанією Convercent, яка приймає всі питання і негайно надає їх на розгляд Комітету з етичної поведінки Групи Ferrero.

За цим посиланням можна зв'язатися з Ferrero Integrity Helpline, щоб задати питання, залишити повідомлення або знайти місцевий телефонний номер.