НАША ВІДДАНІСТЬ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗАКУПКАМ

Ferrero працює над тим, щоб всі наші ланцюжка поставок були чесними, стійкими і прозорими. Протягом багатьох років ми будуємо довгострокові відносини з нашими постачальниками, оскільки вважаємо, що партнерство і співробітництво необхідні для забезпечення успіху наших відповідальних зобов'язань по поставкам.

КОДЕКС ПОСТАЧАЛЬНИКА FERRERO

Кодекс постачальника Ferrero, прийнятий в червні 2020 року, визначає, що значить для нас відповідальні закупівлі, якими є наші пріоритети і як ми будемо працювати з постачальниками, щоб реалізувати наші пріоритети за такими трьома основними напрямками:
1) права людини і соціальні практики: цей компонент зачіпає такі важливі питання, як захист дітей та справедлива заробітна плата;
2) охорона навколишнього середовища та сталий розвиток: ця область включає в себе керівні принципи з питань збезлісення, біорізноманіття, благополуччя тварин і загальної практики екологічної стійкості;
3) прозорість постачальників: простежуваності і прозорість необхідні для забезпечення чесної та стійкої ланцюжка поставок і пом'якшення будь-яких потенційних проблем. Ми очікуємо, що наші постачальники будуть ставитися до цієї теми з такою ж увагою, як і ми самі.

Ознайомтеся з нашим Кодексом постачальника, щоб дізнатися більше про ключові аспекти відповідальних закупівель Ferrero, про наших практиках зі співробітництва з постачальниками і нашої прихильності постійного вдосконалення.