назад

24-12-2021

Команда FERRERO - найкраща в категорії продуктів харчування в Україні

Команда FERRERO - найкраща в категорії продуктів харчування в Україні

15 грудня 2021 року за результатами незалежної оцінки Worldwide Effie Awards, Всеукраїнської Рекламної Коаліції та дослідницького агентства Factum Group маркетингова команда «Ferrero Україна» була визнана найефективнішою командою в категорії продуктів харчування в Україні.

У середині грудня відбулося щорічне нагородження міжнародної маркетингової премії Effie Awards 2021, яка вручається в 50 країнах. За результатами, команда Ferrero Ukraine посіла почесне перше місце серед усіх продуктових компаній у країні. Також проєкт «Новорічне online привітання Kinder 2021» отримав визнання одразу у двох номінаціях та приніс компанії бронзову медаль на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами.

Вітаємо команду України і бажаємо ще більше нових перемог!

Про Групу Ferrero
У 2021 році Група Ferrero відзначає своє 75-річчя. Заснована у 1946 році в місті Альба (регіон П’ємонт, Італія), Ferrero пройшла великий шлях від сімейного підприємства до глобальної компанії. Сьогодні Група Ferrero є одним із лідерів світового ринку кондитерської галузі з консолідованим оборотом 12,3 млрд євро, має 31 виробниче підприємство по всьому світу. Понад 37 тисяч співробітників працюють в компаніях Групи більш ніж у 55 країнах. Продукція Ferrero продається у більш ніж 170 країнах. Як підтвердження своєї прихильності до стратегії сталого розвитку (We care for the better) 20 липня 2021 року Група Ferrero опублікувала 12-й звіт про сталий розвиток (12th Sustainability Report). Робота над досягненням цілей 2020 року проводилася за чотирма напрямками стратегії сталого розвитку Ferrero: захист довкілля, використання сировини зі стійких джерел, сприяння відповідальному споживанню та розширення прав та можливостей людей. Група визначила нові цілі та зобов'язання для подальшого розвитку на період до 2030 року.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:
За додатковою інформацією можна звертатися до відділу з корпоративних комунікацій Ferrero у Росії та країнах СНД.
E-mail: PR.CIS@ferrero.com