FERRERO ROCHER

FERRERO ROCHER

Тим, кого цінуєте

Хрусткі вафельні цукерки, покриті молочним шоколадом та подрібненими лісовими горіхами, з начинкою і цілим лісовим горіхом всередині.

Що є безцінними митями у житті? Радість від часу проведеного з родиною, дивовижне кохання, справжня дружба, зустрічі з близькими, відчуття спорідненності. Такі моменти гідні святкування із кимось дуже особливим, адже сяйво насолоди стає ще більш яскравим якщо розділити його з Ferrero Rocher. Це унікальний смак з декількох шарів: цілий хрумкий лісовий горіх усередині цукерки, вишуканий горіховий крем, хрустка вафельна оболонка у шоколаді з ніжно підсмаженими шматочками горіхів. А завдяки своїй неповторній золотистій упаковці Ferrero Rocher — ще більш унікальна і особлива цукерка. Знайдіть час, щоб відчути її особливий смак і розділити ще більше неповторних, чарівних моментів життя разом з близькою людиною.

Ferrero Rocher ще більше зближує нас із тими, кого ми так любимо і про кого дбаємо. 

Склад

Молочний шоколад 30% (цукор, какaо-масло, какaо терте, молоко сухе знежирене, молочний жир, емульгатор: лецитини, ароматизатор), лісові горіхи 28,5%, цукор, жир рослинний, борошно пшеничне, сироватка суха молочна, знежирений какао-порошок, емульгатор: лецитини, розпушувач: гідрокарбонат натрію, сіль, ароматизатор.

Харчова цінність

На 100 г
Енергетична цінність (кДж / ккал) 2626 / 627
білки (г) 7,3
вуглеводи (г) 43,1
жири (г) 46,5

Асортимент

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

Будь ласка, заповніть форму, вказуючи причину, за якою ви зв'язалися з нами.

  • ПРОДУКТИ

ПРОДУКТИ

ПРОДУКТИ

У вас виникли якісь питання щодо нашої продукції?

Заповніть форму і ви отримаєте відповідь якнайшвидше.

ПЕРЕЙТИ ДО ФОРМИ