Листопад 2017
20.11.2017


В рамках Конференції ООН з питань клімату Ferrero долучилася до боротьби зі знелісненням районів вирощування какао

В рамках Конференції ООН з питань клімату Ferrero долучилася до боротьби зі знелісненням районів вирощування какао
Компанія Ferrero підписала рамкову угоду, спрямовану на припинення знеліснення та відновлення лісових площ в Кот-д'Івуарі та Гані- країнах, що займаються вирощуванням какао.

На Конференції ООН з питань клімату (COP23), що пройшла в Бонні 16 листопада 2017 року, Група Ferrero разом із іншими компаніями з виробництва шоколаду та какао взяла на себе зобов’язання за рамковими угодами, спрямованими на покращення захисту та відновлення лісів, розвиток стійкого виробництва какао, а також забезпечення засобів до існування фермерів.

З урахуванням цих угод виробники шоколаду та какао впровадять в Кот-д'Івуарі та Гані системи моніторингу для відслідковування поставок сировини від ферми до першої торговельної точки в рамках власних ланцюгів закупки какао. Представники галузі також будуть взаємодіяти з урядами Кот-д'Івуару та Гани, щоб забезпечити роботу ефективних національних систем відслідковування поставок сировини всіма трейдерами.

«Компанія Ferrero берет на себе зобов’язання, пов’язані з рішенням цих проблем і спрямовані на припинення знеліснення в секторі виробництва какао, а також на реалізацію ключових принципів і стратегій, що лежать в основі соціально й екологічно стійкого виробництва какао», - сказав Альдо Ува, керівник напрямку відкритих інновацій Групи Ferrero.

Ці зобов’язання стали важливою подією для компанії Ferrero. Вони свідчать про її прихильність стійкій і відповідальній політиці в сфері поставок какао. Це новий етап, що слідує за підписанням Нью-йоркської Декларації ООН про ліси, до якої Ferrero доєдналася в 2014 році, а також за Ініціативою з какао і лісів, запропонованою в березня 2017 року.

В то й же час Ferrero як і раніше приділяє велику увагу своїй поточній роботі, пов’язаній з картуванням 100% свого ланцюга поставок какао, починаючи з ферм із вирощування какао, а також партнерським відносинам, спрямованим на покращення умов життя фермерів і місцевих громад за участі таких партнерів як Save the Children і Fairtrade & Cooperative Union ECOOKIM.

В рамках своєї стратегії корпоративної соціальної відповідальності компанія Ferrero продовжує приймати участь у програмах сертифікації, інституційній взаємодії, проектах і програмах розвитку партнерських відносин для того, щоб захистити майбутнє цієї галузі, забезпечити підтримку та підвищити стійкість сектору, зайнятого вирощуванням какао.

  • Print
АРХІВ НОВИН
2017
СІЧЕНЬ
ЛЮТИЙ
БЕРЕЗЕНЬ
КВІТЕНЬ
ТРАВЕНЬ
ЧЕРВЕНЬ
 
ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
ЖОВТЕНЬ
ЛИСТОПАД
ГРУДЕНЬ
В рамках Конференції ООН з питань клімату Ferrero долучилася до боротьби зі знелісненням районів вирощування какао
Ferrero RSS