назад

17-12-2021

Оновлений список маслопереробних заводів-постачальників Ferrero

Оновлений список маслопереробних заводів-постачальників Ferrero

 Відстежуваність та прозорість лежать в основі підходу Ferrero до відповідальних закупівель пальмової олії. З 2018 року, в рамках прийнятого зобов'язання, кожні шість місяців ми публікуємо актуальний список олійно-переробних заводів, в яких ми закуповуємо пальмову олію. Нижче публікуємо оновлений список, що відображає період із січня по червень 2021 року:

СІЧЕНЬ – ЧЕРВЕНЬ 2021

З урахуванням виробництва власної продукції Ferrero, а також продукції придбаних брендів, у період з січня по червень 2021 року ми закупили 99,47% пальмової олії, сертифікованої за стандартами RSPO як сегрегована, та 0,53% звичайної (стандартної) пальмової олії, при цьому 99,40% пальмової олії Ferrero з цього числа простежується до плантацій.

Відповідальний підхід Ferrero означає, що ми підтверджуємо своє прагнення забезпечити прозорість ланцюжка поставок, що виключає вирубку лісів, а також закупівлю стійкої пальмової олії, яка на 100% сертифікована за стандартами RSPO як сегрегована та може бути простежена до плантацій. У рамках цього підходу ми постійно вдосконалюємо свій ланцюжок створення вартості, при цьому ми не зупиняємось тільки на вимогах сертифікації , а й беремо на себе ініціативи щодо запобігання вирубки лісів та досягнення повної прозорості своєї діяльності відповідно до Хартії Ferrero з пальмової олії.

Наступним кроком, спрямованим на забезпечення прозорості, стане публікація у 2022 році щорічного звіту про реалізацію положень Хартії пальмової олії (Palm Oil Charter) та відповідного Плану дій (Action Plan), де буде також надана інформація про складнощі, з якими ми зіткнулися у процесі виконання наших зобов'язань.