ДІЇ, ЗАСНОВАНІ НА ЦІННОСТЯХ

Враховуючи наш значний досвід, цей Кодекс Етики, ще раз підтверджує: наші рішення і наші дії базуються на наших цінностях.

Згідно з Кодексом Етики наша мета — зменшити будь-якої невизначеності, а також роз’яснити всім, хто співпрацює з нашою Компанією, поняття про наші основні цінності.

Сьогодні як ніколи важливо підтвердити наше бачення етики і чітко окреслити наші принципи, цінності та обов'язки. Ці принципи регулюють наші відносини з ринком, зокрема, зі споживачем, із товариствами, в яких ми працюємо, з людьми, які працюють з нами, та із кожним ключовим партнером нашої Компанії.

ОРІЄНТОВАНІСТЬ НА МАЙБУТНІ НАСТРОЇ

Тільки нашими спільними зусиллями та залученням до цього процесу кожного ми зможемо створити успішне майбутне. Необхідно, щоб ми працювали пліч-о-пліч і постійно кидали нові виклики у нашій роботі один одному та самим собі.
Робота усіх наших партнерів, які вкладають у нашу спільну справу свій час, вміння та ідеї, гідна визнання. Саме для них ми ще раз підтверджуємо, що й надалі дотримуватимемося наших принципів і цінностей, які до сьогоднішнього дня були запорукою нашого успіху.

Ми не забуваємо про те, що Групі на кшталт нашої, яка суттєво розширила свою присутність у всьому світі, необхідно знайти тонкий баланс між протиріччями, які виникли через це розширення: свобода vs правила, креативність vs відповідальність, індивідуальна ініціатива vs колективний захист.

У такому контексті даний Кодекс Етики надає можливість не лише формалізувати вже усталені принципи, але й створити посібник — своєрідний «компас», який у майбутньому направлятиме нас в усуненні внутрішніх та зовнішніх труднощів.

ГАРЯЧА ЛІНІЯ FERRERO INTEGRITY HELPLINE


Гаряча лінія FERRERO INTEGRITY HELPLINE призначена для конфіденційного вирішення повідомлень, пов’язаних із нашим Кодексом корпоративної етики і/або Кодексом ділової поведінки. Вона відкрита у режимі 24 години на добу, 365 днів на рік і приймає повідомлення 43 мовами. Гарячою лінією FERRERO INTEGRITY HELPLINE керує третя особа, компанія Convercent. Щойно повідомлення було надіслано компанії Convercent, воно негайно стає доступним до розгляду Комітетом з етичної поведінки Групи FERRERO.
"Зареєструйтесь тут”, щоб підключитися до Гарячої лінії FERRERO INTEGRITY HELPLINE і задати питання, повідомити про нещасний випадок, або дізнатися номер телефону місцевого представництва.