СARE FOR THE BETTER

У поняття «корпоративна соціальна відповідальність» Група Ferrero завжди вкладала турботу про людей і навколишнє середовище, про співробітників і пенсіонерів компанії, про споживачів, їх сім'ї, а також про місцеві громади в країнах присутності. Цих принципів соціальної відповідальності Ferrero незмінно дотримується з самого початку своєї діяльності.

Прихильність компанії до сталого розвитку в даний час реалізується в рамках стратегії соціальної відповідальності CARE FOR THE BETTER. Корпоративна соціальна відповідальність Ferrero проявляється протягом всього виробничого ланцюжка і включає в себе турботу про людей, які вносили і вносять свій внесок в історію Групи, підтримку місцевих громад, просування активного способу життя серед дітей та їхніх сімей, використання сталих методів ведення сільського господарства і захист довкілля.

В даний час стратегія соціальної відповідальності Групи Ferrero розвивається за двома основними напрямками: це Люди і Планета.

ЛЮДИ

Для Ferrero турбота про споживачів - це принцип, яким ми керуємося кожен день і який ґрунтується на почутті відповідальності, що виходить за рамки чисто комерційних завдань. Ця відповідальність реалізується через стратегію Ferrero щодо поживної цінності продукції, через якість і свіжість, харчову безпеку, а також відповідальні та прозорі комунікації. Ferrero незмінно піклується про своїх співробітників і пенсіонерів, а також з великою увагою ставиться до життя місцевих громад. Такий підхід наочно проявляється в діяльності Фонду Ferrero і Підприємницького проекту Мікеле Ферреро в Африці та Азії. Група Ferrero також продовжує вести активну роботу із просування здорового способу життя серед дітей, підлітків та їх батьків за допомогою міжнародного проекту Kinder + Sport, який діє під девізом «Радість руху».

ПЛАНЕТА

Контроль і скорочення впливу на навколишнє середовище протягом всього ланцюжка поставок є основним пріоритетом Групи Ferrero, що гарантує використання лише екостійких джерел сировини. Крім того, Група застосовує найбільш передові методи і технології виробництва, які дозволяють максимально дбайливо ставитися до навколишнього середовища, забезпечують ефективне і розумне використання енергії, матеріалів, природних ресурсів та води. Взявши на себе ці зобов'язання, Ferrero зберігає тверду прихильність мінімізації впливу на навколишнє середовище протягом всього ланцюжка створення вартості - від отримання сировини до поставок готової продукції.