Ділимося здобутками аби створити справжню цінність

Для Групи Ferrero суть корпоративної соціальної відповідальності завжди полягала у турботі про людей і місцевість, а саме про співробітників, які працюють в компанії зараз або працювали раніше, про споживачів, їхні родини та місцеві товариства, в яких Група здійснює діяльність. Ці принципи соціальної відповідальності були закладені ще під час зародження компанії в Альбі і не змінилися до цих пір.

Підхід Групи Ferrero до постійного розвитку базується на стратегії соціальної відповідальності компанії: «Ділимося здобутками аби створити справжню цінність».

Для Ferrero створення цінності — це практична діяльність, яка охоплює усі ланки ланцюга поставок, починаючи із турботи про людей, які творили і творять історію Групи, підтримки місцевих товариств, заохоченні вести активний спосіб життя серед молодих людей та їх родини, по всьому шляху до величезного прагнення здійснювати екологічно безпечну агротехнічну діяльність та захищати навколишнє середовище.

Наша корпоративна соціальна відповідальність наразі поділяється на дві основні області: Люди і Планета...

ЛЮДИ

 
У Ferrero орієнтованість на споживача це не просто цінність, це те, що ми взяли за практику та те, що грунтується на відповідальності, яку ми завжди ставимо вище, ніж комерційні вигоди. Дотримання такої відповідальності можливе завдяки стратегії Ferrero щодо харчування, постійним інноваціям, якості та свіжості наших продуктів, безпечності їжі, відповідальній і чесній комунікації. Крім того, Ferrero постійно цікавиться життям своїх теперішніх та колишніх співробітників, та людьми , які живуть у місцях присутності компанії. Зобов'язання перед споживачами також виконується через активності Фонду Ferrero і «Підприємницького проекту Мікеле Ферреро» (Michele Ferrero Entrepreneurial Project), який діє в Африці та Азії. Також, Група продовжує дотримуватися своїх зобов'язань, заохочуючи молодих людей та їхні родини до активного способу життя завдяки глобальній програмі Kinder+Sport «Радість від активності» (Kinder+Sport “Joy of moving”).

ПЛАНЕТА

 
Відстежування та вдосконалення впливу діяльності, яка охоплює усі ланки великого ланцюга процесів — пріоритетне завдання для Групи Ferrero, для того, щоб впевнитися: до процесу постачання сировини ставляться відповідально. Крім того, Група дотримується зобов'язання виробляти продукцію, поважаючи охорону навколишнього середовища, використовуючи найкращі доступні технології, тому використання енергії, матеріалів і природних ресурсів є ефективним, а збереження водних ресурсів — відповідальне і раціональне.
Усвідомлюючи свою відповідальність, Ferrero бере на себе великі зобов'язання щодо мінімізування впливу на навколишнє середовище на усіх етапах діяльності — від отримання сировини до роботи виробничих підприємств і логістики.